Współpracujemy z najlepszymi firmami budowlanymi

Współpracujemy z najlepszymi! Skanska, Strabag, Eurovia, Warbud, Berger Bau to wiodące na rynku firmy budowlane, z którymi stale współdziałamy realizując kolejne inwestycje.

Pracujemy wyłącznie w oparciu o materiały wysokiej jakości. Nasza wykwalifikowana kadra, wyposażona w wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe, realizuje inwestycje na najwyższym poziomie. Profesjonalizm i pełne zaangażowanie to stałe wartości, wpisane w naszą działalność.

Inwestycje, które zrealizowaliśmy w ostatnim czasie, to:

  • rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 689 łączącej węzeł A4 Rzeszów Zachodni z węzłem S-19 Jasionka, połączonej w sposób bezkolizyjny z istniejącymi drogami krajowymi nr 9 Radom-Barwinek i nr 19 Kuźnica-Rzeszów z linią kolejową L-71 z podziałem na V etapów,
  • kontynuacja projektu i budowy autostrady A-1 Stryków – węzeł „Tuszyn” na odcinku od km 295+850 do km335+937,65 w zakresie Zadania I: odcinek od km 295+850 (od węzła „Stryków I” bez węzła) – część mostowa,
  • kontynuacja budowy autostrady A4 na odcinku Rzeszów (węzeł Wschodni) – Jarosław (węzeł Wierzbna) od od km 581+263,44 do 622+463,44 wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, budowlami i urządzeniami budowlanymi – część mostowa.