GRUPA Alians Trade – geosyntetyki, budowa dróg, stabilizacja gruntu

GRUPA Alians Trade ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie dostaw materiałów geosyntetycznych mających zastosowanie we wszystkich obszarach budownictwa.

Od ponad 10 lat nasza spółka jest związania z geosyntetykami. W trakcie tego okresu zaangażowaliśmy się we własną produkcję systemów geokomórkowych, tzw. geokrat i geowłóknin. Naszym głównym celem jest tworzenie oraz dostarczanie materiałów o najwyższej jakości, które w należyty sposób spełniają oczekiwania i wymagania każdej budowy. Wszystkie materiały produkowane w naszym zakładzie zostały wdrożone w system Zakładowej Kontroli Produkcji ZKP oraz posiadają stała kontrolę jakości, przeprowadzaną przez laboratorium przyzakładowe i laboratoria zewnętrzne.

Geokrata AT CELL

Wykonana z HDPE (polietylen wysokiej gęstości), o wysokościach taśmy od 5 do 30 cm, istnieje możliwość dostosowania wielkości komórek oraz sekcji do indywidulanych potrzeb klientów.

Geowłókniny Altex AT, PERDURA T, COLORGEN T

Wykonane z PP (polipropylen) oraz PES (poliester), igłowane oraz opcjonalnie kalandrowane, o gramaturach od 90 do 1000 g/m2, w szerokościach od 0,5 do 6,0m.

Jesteśmy również dystrybutorami geosiatek poliestrowych, geomembran, mat antyerozyjnych i bentonitowych, tworząc dla Państwa możliwość kompleksowej dostawy geosyntetyków zgodnie z zapotrzebowaniem budowy.

Stawiając na wysoką jakość naszych produktów pragniemy równocześnie zagwarantować w pełni profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru materiału i technologii układania. Dodatkowo, nasze wewnętrzne działy w firmie mają możliwość opracowania zamiennej koncepcji projektowej lub projektu bazowego, jak również zaoferować dostawę materiału wraz z jego instalacją.

Asortyment obejmuje:

Geokraty – elementy stworzone z wykorzystaniem wysokiej gęstości polietylenu, posiadające zastosowanie w budownictwie drogowym, stabilizacji gruntu oraz ochronie przeciwerozyjnej skarp, brzegów rzek, składowisk odpadów
Geowłókniny – wykonane z włókien poliestrowych lub polipropylenowych, wykorzystywane do tworzenia dróg publicznych, tymczasowych, parkingów, drenaży i innych zastosowań
Geotkaniny – wyróżnia się geotkaniny polipropylenowe i poliestrowe, które posiadają zastosowanie w separacji, filtracji oraz wzmacnianiu gruntu
Geosiatki – grupa obejmuje georuszty o sztywnych węzłach służące do wzmocnienia podłoża gruntowego, a także geosiatki z włókien szklanych, dzięki którym możliwe jest wzmocnienie nawierzchni bitumicznych
Geomaty – geosyntetyki stosowane w budownictwie ziemnym do ochrony przeciwerozyjnej skarp, brzegów rzek, składowisk odpadów
Geomembrany – skuteczne bariery uszczelniające mające różnorodne zastosowanie, m.in. w uszczelnieniu zbiorników wodnych i tunelach
Folie kubełkowe – elementy systemu ochrony przed wilgocią budynków oraz konstrukcji w inżynierii lądowej i drogownictwie
Geokompozyty – geosyntetyki posiadające właściwości poszczególnych warstw wchodzących w ich skład. Dzięki zestawieniu kilku materiałów spełniających odrębne funkcje otrzymuje się wielofunkcyjne kompozyty.

Świadomi ciągłej ewolucji w branży budowalnej pragniemy zapewnić Państwu najwyższy poziom zadowolenia i bezpieczeństwa ze stosowania geosyntetyków.

Nasze działania opieramy na pewnych i stabilnych fundamentach, sprecyzowanych rozwiązaniach technicznych i dostarczaniu właściwych produktów spełniających Państwa oczekiwania. Jako firma produkcyjna mamy możliwość dostosować materiał do warunków panujących na budowie.

Dzięki uznaniu naszych stałych klientów, a także ciągłemu poszerzaniu się grona odbiorców naszych produktów, zostaliśmy wyróżnieni na prestiżowej liście Diamentów Forbesa za rok 2011, 2012 i 2013. Nasz firma została w 2013 r. objęta programem Rzetelna Firma.

Życząc wielu sukcesów w pracy zawodowej, zapraszamy Państwa do partnerskiej współpracy oraz składania zapytań w zakresie doboru i wyceny geosyntetyków. Gwarantujemy certyfikowane materiały o najwyższej jakości wykonania, przy zachowaniu racjonalnych i konstruktywnych warunków handlowych.