GRUPA Alians Trade

Uprzejmie informujemy, że od dnia 2 listopada 2015 roku rozpoczyna swą działalność GRUPA Alians Trade Sp. z o. o. Sp. k. (KRS: 0000583236). Spółka powstała w wyniku reorganizacji dwóch przedsiębiorstw: Alians Trade Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku – Białej (KRS: 0000122872) oraz KTC Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielsku – Białej (KRS: 0000477129).

W ofercie naszej spółki pojawi się szeroka gama geosyntetyków wykorzystywanych w budownictwie infrastrukturalnym i nie tylko, które do tej pory dystrybuowała Alians Trade Sp. z o. o. Ponadto GRUPA Alians Trade Sp. z o. o. Sp. k. będzie oferować konstrukcje stalowe przepustów z blach falistych oraz urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego w postaci barier stalowych drogowych i mostowych.

GRUPA Alians Trade Sp. z o. o. Sp. k. to nie tylko zjednoczona siła dwóch spółek, ale przede wszystkim potencjał i doświadczenie ludzi, którzy w naszych spółkach działają od dawna. Zapewniamy, że relacje nawiązane przez Alians Trade Sp. z o. o. oraz KTC Polska Sp. z o. o. z dotychczasowymi klientami nie ulegną zmianie, a my dołożymy staranności, aby nasza współpraca pod nowym szyldem była jeszcze bardziej owocna.