BUDOWNICTWO DROGOWE I INFRASTRUKTURA DROGOWA KRAKÓW 31 styczeń 2017

SEMINARIUM MAŁOPOLSKIE:
BUDOWNICTWO DROGOWE I INFRASTRUKTURA DROGOWA
KRAKÓW 31 styczeń 2017

W dniu 31 stycznia 2017r. w Krakowie, odbyło się kolejne seminarium Regionalne branży budownictwa drogowego i infrastruktury drogowej przeznaczone dla projektantów dróg i mostów, firm wykonawczych oraz jednostek samorządowych odpowiedzialnych za drogi.
Cykl Seminariów Regionalnych organizowany jest przez BIOTOP Biuro Inżynierii Środowiska oraz Millenium Gazeta Budowlana.

W Seminarium uczestniczyło szerokie grono projektantów, wykonawców oraz producentów materiałów prezentujących swoje najnowsze rozwiązania i technologie w dziedzinie budownictwa drogowego. Omawiane były tematy związane z drogami, mostami, parkingami, elementami infrastruktury drogowej i inżynierią ruchy. Nie mogło zabraknąć i GRUPY Alians Trade, która podczas spotkania prowadziła stoisko konsultacyjno – informacyjne oraz dystrybucja materiałów. GRUPA Alians Trade uczestniczyła w konferencji pod hasłem: „Geokrata PINEMA – system wzmacniania, stabilizacji i zbrojenia konstrukcji ziemnych. Drogowe i mostowe bariery ochronne. Przepusty z blach falistych”.
Fotoreportaż ze spotkania dostępny na stronie: http://magazynbudowlany.pl/wydarzenia/3367-seminarium-maopolskie-31-01-2017

Uczestnictwo w Krakowskim Seminarium Regionalnym pozwoliło GRUPIE Alians Trade na dotarcie do najbardziej aktywnej grupy projektantów. Pozwoliło bliżej poznać potrzeby i problemy z jakimi borykają się podczas projektów wzmocnień i stabilizacji podłoża oraz zaproponować sprawdzone rozwiązania.

Spotkanie w Krakowie stanowi rozpoczęcie cyklu spotkań z GRUPĄ Alians Trade.
Do zobaczenia na kolejnym Seminarium Regionalnym w Lublinie już 21.02.2017r!