Geokraty
Pinema BG
Geowłókniny
Maty
antyerozyjne
Geosiatki
w budownictwie
Geokraty
dla domu

Skontaktuj się z nami

Wyślij do nas zapytanie ofertowe i poznaj nasze możliwości

Poznaj Alians Trade

Budowa dróg jest przedsięwzięciem, które wymaga dokładności, cierpliwości i doskonałej organizacji pracy. Wymaga zastosowania odpowiednich technologii, wysokiej jakości sprzętu i trwałych komponentów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty, które nie tylko wzmocnią strukturę, ale także zdecydowanie obniżą koszty takiej inwestycji.

Budowa dróg często bywa identyfikowana jako poważne zagrożenie dla środowiska naturalnego. Przy zastosowaniu odpowiednich komponentów zagrożenie dla otoczenia spada do minimum. Oferowane przez nas geosyntetyki, takie jak geowłóknina czy geokrata, są bezpieczne dla otoczenia. Wraz z wrastającą w perforację roślinnością, geosyntetyki stanowią też doskonałe zabezpieczenie antyerozyjne.

Więcej o Alians Trade

Nasz asortyment

Dostępne w naszym asortymencie geosyntetyki dzielimy na różne gatunki. W zależności od rodzaju, produkty można wykorzystać do stabilizacji gruntu, zabezpieczenia brzegów rzek, a także budowy chodników i dróg. Materiały mają również zastosowanie w efektywnym zabezpieczaniu przeciwerozyjnym oraz tworzeniu solidnych skarp i nasypów.

Oferowane przez nas geosyntetyki są:

  • wytrzymałe i trwałe
  • wykorzystywane w wielu segmentach branży budowlanej
  • nieszkodliwe dla środowiska
  • wielofunkcyjne
  • praktyczne w zastosowaniu
  • odporne na różnorodne uszkodzenia

Więcej o produktach